Цими вихідними в спортивному столичному комплексі “Наука-Спорт” пройшов IX  традиційний турнір з футзалу «МЕМОРІАЛ ОЛЕГА МІНЕНКОВА» за програмою IV Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».

Організатором змагань виступили Український державний центр радіочастот та Київська міська організація «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак».

Турнір проходив за категорією MASTERS  і об’єднав вісім кращих футзальних команд за рейтингом столичного спортивного товариства «Спартак».

За результатами групового турніру команда Українського державного центру радіочастот дійшла до півфіналу, де в напруженій  безкомпромісній боротьбі з рахунком 3:2 перемогла столичних фармацевтів компанії ФАРМАК.

В довгоочікуваній фінальній грі зійшлися команди УДЦР та КИЇВТРАНСГАЗ, яка була минулорічним володарем «КУБКУ ВИКЛИКУ». Продемонструвавши індивідуальну майстерність, грамотний комбінований футбол гравці команди УДЦР реалізували майже всі гольові моменти і завершили цей матч з рахунком 9:3 на користь зв’язківців.

Приємно відзначити, що за 9 років проведення цього престижного турніру команда підприємства вже вп’яте виборює Кубок змагань.

Головний трофей турніру – ПЕРЕХІДНИЙ КУБОК «МЕМОРІАЛ ОЛЕГА МІНЕНКОВА» вручила команді УДЦР  донька Олега МІНЕНКОВА –  Ганна МІНЕНКОВА. Вона щиро подякувала всім учасникам і організаторам за збереження і примноження  кращих традицій турніру.

Команди та гравці команд, які посіли призові місця, були нагородження пам’ятними медалями, дипломами та кубками.

Організатори турніру визначили також кращих гравців. Відзначимо, що серед них є й представник Українського державного центру радіочастот Олександр Поліщук, якого оголошено кращим воротарем турніру.

Київська міська організація «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак»висловила вдячність керівництву та профспілці підприємства за гарну організацію міського футбольного турніру.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search