З 17 по 19 жовтня 2014 року на базі спортивно-оздоровчого центру «Славутич», що в Переяслав-Хмельницькому районі Київської області, відбудеться Всеукраїнська спартакіада працівників телебачення, радіо та зв’язку «Медіа Ігри».

Організатором проекту, який приурочено відзначенню Дня працівників телебачення, радіо та зв’язку, виступила Київська міська організація ФСТ «Спартак».

Основною метою заходу є пропагування здорового способу життя, розвиток корпоративного спорту, формування позитивного іміджу людей, які займаються спортом.

Відзначимо, що в УДЦР пишаються здобутками своїх спортсменів. Футбольна команда підприємства ставала переможцем «Медіа ігор» у 2012 та 2013 роках і на сьогодні є володарем перехідного трофею з міні-футболу.

Гравці команди наполегливо готуються до цьогорічного турніру, аби повторити попередній успіх.

Крім футболу, до програми змагань включені інші види спорту – волейбол, настільний теніс, бадмінтон та дартс.

 

Для довідки

За всю історію змагань учасниками «Медіа ігор» стали понад 25 теле- та радіоорганізацій, телекомунікаційних компаній і підприємств галузі зв’язку.

У 2014 році Київська міська організація ФСТ «Спартак» значно розширила коло учасників, залучивши до загальнонаціонального проекту також всі регіональні телерадіокомпанії та державні інформаційні агентства.

2014-10-15-02

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search