26 жовтня в м. Києві завершилася фінальна частина Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».

Змагання були організовані Київською міською організацією ФСТ «Спартак» за сприянням Київської міської державної адміністрації та Київської міської ради профспілок.

Цьогорічний фінал був присвячений пам’яті воїнів, які загинули в зоні АТО на Сході країни.

За нагороди боролися 180 спортсменів з 9 команд. Це, зокрема, збірні команд державних та приватних підприємств і установ, галузевих профспілок та організацій соціальної сфери.

У програмі фінального етапу з міні-футболу брала участь команда Українського державного центру радіочастот.

Футбольні баталії з суперниками носили динамічний та енергійний характер. По ходу турніру футболісти УДЦР перемогли команди заводу «Антонов» (7:4), ПАТ «Київхліб» (10:6), Міністерства соціальної політики України (9:4).

Найбільший сплеск емоцій викликала фінальна зустріч між командами Українського державного центру радіочастот та Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я. У підсумку рахунок 2:1 на користь зв’язківців.

То ж кубок турніру знову в руках футболістів Українського державного центру радіочастот.

Окрім командного досягнення, відзначено й кращого гравця, воротаря та бомбардира турніру. Переможцями в номінаціях стали представники УДЦР Ярослав Клименко, Олександр Поліщук, Сергій Коропчук.

Усі призери нагороджені медалями, почесними грамотами та кубками.