Днями на базі спорткомплексу Київського національного торгово-економічного університету відбулися «Ігри столичних підприємств» в рамках програми IV Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».

Традиційно особливий інтерес як організаторів, так і учасників викликали змагання з міні-футболу. Поборотися у цьому виді спорту виявили бажання команди державних установ та підприємств, працівники охорони здоров’я, соціальної сфери, торгівлі, зв’язку, медіа та місцевих громадських організацій.

Однією з команд футболістів, без якої не проходить жодний столичний турнір, була команда Українського державного центру радіочастот, яку очолює Олег Тепцов.

Демонструючи доволі високий рівень майстерності команда провела на футбольному майданчику 5 ігор. Досвід та високий професіоналізм далися взнаки. Дійшовши до головного фіналу команда Українського державного центру радіочастот впевнено перемогла свого головного суперника команду «Фармак» з рахунком 6:1 і стала переможцем турніру «Ігри столичних підприємств-2015».

Для довідки: організатором змагань виступило Київське фізкультурно-спортивне товариство «СПАРТАК». Метою програми «Здоровий киянин» є популяризація і розвиток фізичної культури і масового спорту з олімпійських і не олімпійських видів серед всіх бажаючих мешканців столиці, ведення здорового способу життя.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search