Київська міська організація фізкультурно-спортивне товариство «Спартак», в рамках реалізації стратегічної ініціативи «Здоровий киянин», з 3 по 10 листопада проводить Київську міську спартакіаду працівників телебачення, радіо та зв’язку «Медіа ігри».

2012-11-08_01

Змагання проводяться під патронатом Київської міської державної адміністрації та за сприяння Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації і Державного комітету телебачення та радіомовлення.

Метою заходу є пропаганда здорового способу життя, розвиток корпоративного спорту, формування позитивного іміджу киян, які займаються спортом. Цю спартакіаду приурочено до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

На старт вийшли 11 команд, серед яких і команда Українського державного центру радіочастот.

Розпочалися змагання груповим турніром з футболу. В боротьбі за вихід до чвертьфіналу футболісти УДЦР з рахунком 2:0 перемогли команду КДРТРК. У подальшому наші хлопці взяли верх над командою НТКУ, вигравши з рахунком 6:4. З таким же результатом на користь наших спортсменів завершилася півфінальна гра з командою телеканалу «ІНТЕР».

І звичайно, напруженим і непередбачуваним став фінал, де у двобої зійшлися команди УДЦР та «VEGA». Тут вдача знову була на стороні футболістів УДЦР. За 6 хвилин до закінчення матчу їм вдалося забити переможний гол у ворота суперника. Представник УДЦР також був визнаний кращим гравцем турніру.

2012-11-08_02

Попереду другий етап змагань, де спортсмени мають продемонструвати майстерність у таких видах спорту, як настільний теніс, керлінг, боулінг та більярд.