В Українському державному центрі радіочастот, із залученням спеціалістів управління з масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Києві, відбулася нарада-навчання працівників фінансових підрозділів підприємства та головних бухгалтерів регіональних філій.

2011-03-15-acc-01

Основною метою занять було обговорення питань покращення фінансово-економічної діяльності відповідно до нового Податкового кодексу України.

 

Із вступним словом до учасників заходу звернувся тимчасово виконуючий обов’язки начальника УДЦР Євген Хаіров.

2011-03-15-acc-02

-  Ми сьогодні маємо, – підкреслив Євген Вікторович, – узгодити наші дії, зблизити  погляди та досягти того, щоб наше навчання пішло нам на користь, дозволило уніфікувати  нашу роботу.

2011-03-15-acc-03

Цьому, сказав далі Євген Хаіров, має сприяти й ефективне використання започаткованого в УДЦР нового програмного забезпечення, що, безумовно, сприятиме спрощенню фінансово-економічної діяльності філій і підвищенню її прозорості.

2011-03-15-acc-04

Під час наради, яка в подальшому проходила під керівництвом головного бухгалтера УДЦР Олени Красносільської, фахівці фінансових органів детально розглянули новації в адмініструванні та оподаткуванні, а також обговорили питання щодо перспектив об’єднання баз даних центрального офісу та філій підприємства в єдину базу даних системи „Парус”.

 

Start typing and press Enter to search