В Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки виробничої діяльності філій за третій квартал поточного року. У заході брали участь заступники начальника, начальники структурних підрозділів УДЦР та керівники філій підприємства.

 

З доповіддю на нараді виступив начальник ДП «Український державний центр радіочастот» Павло Слободянюк. Він, зокрема, відзначив, що, завдяки ефективній роботі працівників філій, план доходів склав 120 %. Значно зросли доходи Івано-Франківської (55,0 %), Кіровоградської (27,0 %), Закарпатської (25,0 %) та Кримської філій (20,0 %).

2011-10-31-01

Керівник підприємства також дав принципову оцінку виконання філіями робіт, пов’язаних із здійсненням частотних присвоєнь, технічним радіоконтролем, оформленням дозволів на ввезення РЕЗ та ВП, сертифікацією продукції, вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж, автоматизацією виробничих процесів тощо.

Більш детально підбили підсумки за напрямами діяльності заступники начальника УДЦР та керівники основних структурних підрозділів.

Про основні проблемні питання щодо здійснення присвоєнь радіочастот розповів начальник управління радіочастотних присвоєнь Андрій Яковенко.

2011-10-31-04

Зі станом та перспективами розвитку системи електронного документообігу (СЕДО), а також завданнями філій щодо підготовки та впровадження СЕДО учасників наради ознайомив начальник управління автоматизації підприємства Євген Мирзаков.

Головний бухгалтер підприємства Олена Красносільська зробила аналіз фінансової діяльності регіональних філій.

Оцінку результатів здійснення радіочастотного моніторингу зробив начальник управління РЧМ Віктор Бондарчук. Він також зупинився на проблемах боротьби з НДП та радіозавадами.

Заступник начальника УДЦР Андрій Кудрицький проаналізував стан в організації та проведенні вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж, а також налагодженні взаємодії з МВС, СБУ.

Володимир Кіріченко, заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП, акцентував увагу присутніх на питаннях, пов’язаних з регулюванням процедур ввезення РЕЗ.

2011-10-31-03

На нараді, крім того, розглянуто стан готовності філій до забезпечення проведення чемпіонату ЄВРО-2012, стану впровадження у філіях системи електронного документообігу «Парус», рівня готовності автомобільного транспорту та приміщень до зимового періоду експлуатації.

2011-10-31-02

За підсумками виробничої та фінансово-економічної діяльності у третьому кварталі кращих результатів у відповідній категорії досягли Харківська та Івано-Франківська філії.

Start typing and press Enter to search