Саме таким був лейтмотив наради з керівниками регіональних філій підприємства, яка відбулася в Українському державному центрі радіочастот.

2011-04-29-itog-01

Начальник УДЦР Павло Слободянюк дав об’єктивну оцінку виробничій діяльності кожної філії у першому кварталі поточного року, відзначивши, що результати роботи, у порівнянні з попереднім періодом, дещо покращилися. Цьому, певною мірою, сприяли чітке проведення кадрової політики на підприємстві, посилення контролю та відповідальності керівників філій за реалізацію планів, активізація взаємодії з представниками Державної інспекції зв’язку та правоохоронними органами.

 

Позитивно вплинули на ефективність роботи й технічне та науково-методичне забезпечення діяльності.

2011-04-29-itog-02

Керівник підприємства також зосередив увагу на проблемних питаннях та шляхах їх розв’язання, визначив завдання на найближчу перспективу.

Продовжили більш детальний аналіз роботи філій заступники начальника УДЦР Володимир Кіріченко, Андрій Кудрицький та Вадим Ковальський. Йшлося, зокрема, про стан регулювання процедур ввезення, реалізації та первинного технічного контролю РЕЗ та ВП; організацію та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж; експлуатацію транспортних засобів та споруд філій. Був зроблений акцент на змінах у чинному законодавстві, на необхідності підвищення виконавчої дисципліни.

Начальник управління радіочастотного моніторингу Віктор Бондарчук зупинився на найбільш важливих аспектах цього виду діяльності, детально охарактеризував стан боротьби з НДП та радіозавадами, поділився планами подальшого розвитку системи радіочастотного моніторингу.

Кращими за підсумками фінансово-господарської діяльності у першому кварталі 2011 року, визначені Донецька, Кіровоградська та Івано-Франківська філії УДЦР.

Керівники філій, крім того, відповідно до плану професійної підготовки, на базі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій підвищили свій кваліфікаційний рівень. Під час семінару „Новітні інформаційно-комунікаційні технології” викладачі навчального закладу ознайомили фахівців УДЦР з тим, як ДУІКТ впроваджує новітні технології у телекомунікаційній сфері, а також озброїли представників підприємства певними професійними знаннями.

2011-04-29-itog-03

Перебуваючи у Києві напередодні Дня Великої Перемоги, начальники філій УДЦР також відвідали Національний музей Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років й віддали шану тим, хто в роки лихоліття самовіддано відстоював незалежність  Вітчизни.

2011-04-29-itog-04

Start typing and press Enter to search