Із 7595 порушень порядку маршрутизації лише  39 припадає на мережі фіксованого зв’язку, решта – мобільного. З метою їх усунення припинено надання телекомунікаційних послуг  усім абонентам-порушникам

 Також, за період з 22 по 28 жовтня, фахівці УДЦР підготували один висновок для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 608 висновків щодо електромагнітної  сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1868 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 757 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання  26188 РЕЗ, виявили 38 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 237 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено
в Чернівецькій – 56, Вінницькій – 32, Івано-Франківській – 28, Миколаївській – 20, Хмельницькій області – 20.

Також виявлено та усунено дію 14 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 51 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 22 по 28 жовтня до бази даних внесено 347 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 54 випробувань.

Start typing and press Enter to search