За висновками УДЦР оператори призупинили надання телекомунікаційних послуг 7 326 абонентам

За період з 4 по 10 червня фахівці УДЦР підготували 11 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1 210 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 629 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 471 дозвіл – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 7 350 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 24 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 7 326 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 32 629 РЕЗ, виявили 79 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 158 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено в Дніпропетровській (61), Одеській (49), Херсонській (20) та Харківській (18) областях.

Також виявлено та усунено дію 7 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 93 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За минулий тиждень до бази даних внесено 36 108 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 39 випробувань.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search