Український державний центр радіочастот інформує користувачів послуг про результати виробничої діяльності з 19 по 25 лютого 2015 року.

За цей період фахівці УДЦР підготували 11 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 15 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 141 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 848 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 7954 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 7946 абонентам, крім того повідомлено операторів мобільного зв‘язку про необхідність вжиття заходів з припинення порушень з боку 6 абонентів.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 32559 РЕЗ, виявили 32 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 87 незаконно діючих пристроїв. Матеріали 16 користувачів направлені до НКРЗІ, всім іншім – надані відповідні попередження.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Полтавській (33 РЕЗ), Львівській (18), Хмельницькій (8) та Сумській (7) областях.

Також виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 80 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 19 по 25 лютого до бази даних внесено 276 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 43 випробування.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search