На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6 752 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень оператори призупинили надання телекомунікаційних послуг 6 752 абонентам.

Також підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 33 045 РЕЗ, виявили 64 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 291 незаконно діючий пристрій.

Найбільшу кількість порушень зафіксовано в Києві та Київській області – 59, Дніпропетровській – 55, Харківській – 29, Рівненській області – 25.

Також виявлено та усунено дію 12 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 70 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За період з 03 по 09 грудня 2015 року фахівці УДЦР підготували 4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 247 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 421 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 044 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 03 по 09 грудня до бази даних внесено 157 886 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 43 випробування.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search