Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник Західної філії держпідприємства Петро Комар.

Він, зокрема, розповів, що фахівці філії оперативно відреагували на звернення спеціального користувача радіочастотного ресурсу ДП «Украерорух» стосовно виникнення побічного випромінювання, яке створювало ненавмисні радіозавади роботі базових та наземних РЕЗ управління повітряним рухом. Ситуація, що виникла, могла б призвести до перебоїв у зв’язку, і, як наслідок, виникнення надзвичайних ситуацій з польотами повітряних суден.

В ході оперативних заходів з радіочастотного контролю фахівці Західної філії УДЦР встановили, що причиною завади стало випромінювання передавача, який належить одній із львівських радіостанцій.

Про виявлене РЕЗ було повідомлено місцеву філію Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, яка провела відповідні роботи щодо усунення завади спеціальному користувачу.

За словами Петра Комара, повторний технічний радіоконтроль РЕЗ, виявив відсутність радіозавад для базових та наземних РЕЗ управління повітряним рухом компанії. А, відтак, експлуатація повітряних суден на Львівщині стала безпечнішою.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search