Український державний центр радіочастот інформує користувачів послуг про результати виробничої діяльності з 5 по 11 березня 2015 року.

Фахівці УДЦР підготували 4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 224 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 992 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 751 дозвіл – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 9364 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 11 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг всім виявленим абонентам-порушникам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 37621 РЕЗ, виявили 3 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 48 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Полтавській (17 РЕЗ), Вінницькій (13) та Закарпатській (9) областях.

Також виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 78 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 5 по 11 березня до бази даних внесено 139 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 40 випробувань.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search