Про це йдеться у зведених даних про порушення у сфері користування радіочастотним ресурсом України, виявлених фахівцями УДЦР за період з 25 червня по 1 липня 2018 року.

Результативно на минулому тижні працювали фахівці Північно-східної філії з частотного контролю, де виявлено понад 60 фактів недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України». Однакову кількість порушень – 17,  зафіксовано спеціалістами Подільської та Південної філій держпідприємства.

Із загальної кількості порушень – 45 недотримання умов дозволів на експлуатацію РЕЗ та 55 незаконно діючих пристроїв. Також за минулий тиждень усунено 265 порушень виявлених раніше, що майже вдвічі більше, ніж за попередній звітній період.

Майже всім власникам радіоелектронних засобів надано попередження про усунення виявлених фактів користування радіочастотним ресурсом.

З метою виявлення порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку спеціалісти Українського державного центру радіочастот провели на мережах загального користування операторів вимірювання телекомунікаційних мереж. Зафіксовано 3 695  тис. випадків, які внесено до протоколів вимірювань.

Для НКРЗІ підготовлено п’ять висновків для прийняття рішень щодо можливості ліцензування та умов користування РЧР, оформлено 4 936 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, видано користувачам 3 698 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого та 594 – на РЕЗ   децентралізованого присвоєння.

Детальніше ознайомитися із діяльністю УДЦР в період з 25 червня по 1 липня  можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/07/0025-zvit-25.06-01.07.pdf

03(2)

 

04 липня 2018

 

Start typing and press Enter to search