З них 58 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та 131 незаконно діючих пристрій.

Найбільшу їх кількість виявлено на Вінниччині (30), Хмельниччині (28) та Дніпропетровщині (22).

Також фахівці центрального офісу та регіональних філій підприємства усунули 153 порушення з ознаками недотримання вимого Закону України «Про радіочастотний ресурс України», здійснених раніше. Значну кількість – на Полтавщині (25), Хмельниччині (24) та Вінниччині (20).

Крім того фахівці структурних підрозділів виявили та усунули дію 19 джерел радіозавад.

За період з 22 по 28 травня  спеціалісти УДЦР підготували 12 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 315 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  2056 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 616 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічне вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 27740 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі з них  – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 58 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 131 незаконно діючий пристрій.

Фахівцями УДЦР складено 81 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За тижневий період до бази даних внесено 897 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 37 видів продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search