Як повідомив директор Департаменту радіочастотного моніторингу УДЦР Валерій Лазарєв, у вересні 2014 року фахівці зафіксували на території України 472 порушення в роботі радіоелектронних засобів. Найхарактернішими з них є відсутність дозволів на експлуатацію РЕЗ (337) та недотримання умов цих дозволів (135).

З урахуванням виявлених порушень за попередній період, у вересні усунули 498 порушень користування радіочастотним ресурсом.

Крім того, підрозділи радіочастотного моніторингу УДЦР за заявками користувачів РЧР припинили дію 31 джерела радіозавад.

Відповідно до вимог України «Про звернення громадян» структурні підрозділи департаменту РЧМ відпрацювали 7 звернень громадян щодо легітимності роботи РЕЗ і провели відповідні заходи, пов’язані з радіочастотним моніторингом.

УДЦР наголошує, що фахівці підприємства і надалі робитимуть усе можливе, щоб забезпечити користувачам радіочастотного ресурсу вільний від завад зв’язок.

 

Для довідки

Якщо виникли радіозавади в якомусь з регіонів, Заявник особисто або через уповноважений ним орган чи особу може звернутися до відповідної філії Українського державного центру радіочастот.

У разі, якщо зазнали впливу радіозавад радіоелектронні засоби або радіомережі, що розташовані в м. Києві або Київській області, заявка подається безпосередньо до Українського державного центру радіочастот.

Форму заяви можна знайти у розділі «Виявлення та усунення дії джерел радіозавад»

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search