Порушення виявлено в ході технічного контролю телекомунікаційних мереж загального користування

 

За період з 13 по 19 серпня 2015 року фахівці УДЦР підготували 14 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 748 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1 008 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 854 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 3 981 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 147 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 3 792 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 31 086 РЕЗ, виявивши 42 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 87 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено в Черкаській області – 19, на Київщині та Сумщин – по 16.

Також виявлено та усунено дію 9 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 58 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Відповідно до звернень суб’єктів господарювання, УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За звітний період внесено 13 357 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 53 випробування, а всього з початку 2015 року – 682 800.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search