Український державний центр радіочастот інформує користувачів про свою діяльність.

За період з 16 по 22 квітня фахівці УДЦР підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 310 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, 2 667 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 779 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили
14 534 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 6 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 25 550 РЕЗ, виявили 69 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 110 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Вінницькій – (36), Львівській – (30), Рівненській – (16), Черкаській – (13) областях.

Також виявлено та усунено дію 14 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 67 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 16 по 22 квітня до бази даних внесено 296 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 29 випробувань.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search