Під час радіочастотного моніторингу РЕЗ фахівці УДЦР виявили в Україні на минулому тижні 39 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 102 незаконно діючих пристрої.

Найбільше фактів недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України» зафіксовано на Закарпатті (37), Вінниччині (20), Чернігівщині (16) та Хмельниччині (15).

За цей же період фахівцями виявлено та усунено дію 34 джерел радіозавад.

Також спеціалісти  УДЦР підготували 10 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 222 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  188 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 613  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку фахівці УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 12126 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Крім того, спеціалістами УДЦР складено 163 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами випробувань 52 види продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search