Також підрозділи радіочастотного моніторингу зафіксували 42 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 145 незаконно діючих пристроїв.

Найбільша кількість радіоелектронних засобів (РЕЗ) експлуатувалися з ознаками порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом на Харківщині – (69), Київщині – (42), Вінниччині – (23) та Полтавщині – (15).

Фахівці УДЦР підготували за тижневий період 5 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 448 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та випромінювальних пристроїв, 575 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1120 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 3804 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Майже всі з них  – на мережі мобільного зв’язку.

Спеціалістами УДЦР складено 70 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 28 листопада по 04 грудня до бази даних внесено понад 17000 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Проведено та оформлено протоколами 60 випробувань, видано 8 сертифікатів відповідності.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search