Днями в м. Дублін (Республіка Ірландія) відбулося 88-е засідання WG FM, участь у якому взяли 103 делегати від 31 адміністрації зв’язку країн – членів Європейської конференції адміністрацій пошти та телекомунікацій (СЕПТ) і 15 міжнародних організацій (МСЕ, Європейський офіс зв’язку, Європейський радіомовний союз, Євроконтроль, НАТО, ІКАО та ін.).

Учасниками міжнародного заходу від України були фахівці Українського державного центру радіочастот –  начальник відділу розвитку та наукового забезпечення науково-методичного департаменту  Ігор Гепко та заступник начальника відділу – начальник сектору інформаційного забезпечення радіочастотних присвоєнь департаменту радіослужби Ігор Онисько.

Під час засідання представники УДЦР брали участь у обговоренні та формуванні стратегії і довгострокових планів перспективного використання радіочастотного спектра в Європі, гармонізованого використання радіочастот для різних систем та застосувань, розробці критеріїв сумісності між службами і системами радіозв’язку та спільного використання радіочастотного спектра, а також визначенні норм та умов застосування деяких типів радіоелектронних засобів.

Крім того українські фахівці стали учасниками формування  пропозицій в частині внесення змін до Європейської таблиці розподілу смуг радіочастот і бази даних інформаційної системи Європейського офісу комунікацій.

Як відзначив Ігор Гепко, участь у 88-му засіданні WG FM дозволила українським фахівцям обмінятися досвідом з провідними європейськими спеціалістами у сфері управління користуванням радіочастотним спектром, а також обговорити результати досліджень СЕПТ у цій сфері.

Для довідки : WG FM є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі СЕПТ.

WG FM відповідає за розробку довгострокових планів майбутнього використання радіочастотного спектра у країнах ЄС, науково-технічний та інформаційний супровід загальної європейської таблиці розподілу частот, як стратегічної основи для використання радіочастотного ресурсу (РЧР) у Європі, розробку рекомендацій щодо методів координації використання частот при здійсненні радіочастотних присвоєнь тощо.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search