Підрозділи радіочастотного моніторингу за період з 1 по 7 жовтня здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 27 727 РЕЗ, виявили 29 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 221 незаконно діючий пристрій.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено в Києві та області – 94, Одеській – 27, Миколаївській – 22, Волинській області – 18.

Також виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.

За цей час підготовлено 8 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 446 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 522 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 518 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5 720 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку (всі – на мережі мобільного зв‘язку).

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 5 719 абонентам.

Складено 66 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 01 по 07 жовтня до бази даних внесено 27 256 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 43 випробування.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search