Український державний центр радіочастот інформує користувачів послуг про результати виробничої діяльності з 22 по 28 січня 2015 року.
За минулий тиждень фахівці УДЦР підготували 8 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 162 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ), 317 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1321 дозвіл – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.
На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6296 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Операторам винесено 33 попередження.
Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 37579 РЕЗ, виявили 7 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 85 незаконно діючих пристроїв.
Найбільшу кількість порушень зафіксовано у Чернігівській (25), Івано-Франківській та Херсонській областях (по 18), а також у Київському регіоні (20).
На минулому тижні спеціалісти УДЦР також брали участь у проведенні 96 спільних із заявниками приймальних випробуваннях радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.
За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.
За період з 22 по 28 січня до бази даних внесено 955 міжнародних ідентифікаторів.
Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 32 випробування.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search