Також спеціалісти УДЦР оформили та видали користувачам 659 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 706 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 335 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За тижневий період підрозділи радіочастотного моніторингу виявили в Україні 57 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 86 незаконно діючих пристроїв. Найбільше фактів з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України» зафіксовано на Полтавщині (67), Дніпропетровщині (32) та Житомирщині (12).

Слід зазначити, що всі виявлені пристрої належать до радіотехнології широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет).

Разом з тим за цей період спеціалістам вдалося привести у відповідність до вимог чинного законодавства 101 РЕЗ, незаконна експлуатація яких була зафіксована раніше.

Також виявлено та усунено дію 14 джерел радіозавад.

За період з 1 по 7 травня фахівцями УДЦР складено 41 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

У Центрі з сертифікації держпідприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Спеціалістами виконано та оформлено протоколами 41 випробування продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search