Також підрозділами з радіочастотного моніторингу було зафіксовано 73 порушення умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів.

Найбільша кількість порушень з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України» виявлено на Вінниччині (51),  Житомирщині (25), Волині (22), Одещині (20) та Рівненщині (19). Майже всі з них відносяться до радіотехнології широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет).

Із усунених за тиждень 185 порушень найбільше приведено РЕЗ
у відповідність до вимог чинного законодавства у Дніпропетровській (40), Полтавській (34), Одеській (16) та Вінницькій (15) областях.

Також фахівцями УДЦР виявлено та усунено дію 36 джерел радіозавад.

За тижневий період спеціалістами УДЦР складено 144 акта первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4024 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Крім того, фахівці УДЦР підготували 8 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 2307 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  4033 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та  1390  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено відповідними протоколами 55 випробувань.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search