Також підрозділи радіочастотного моніторингу зафіксували в регіонах України 62 порушення умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів.

Найбільше порушень з ознаками недотримання закону України «Про радіочастотний ресурс України» виявлено на Вінниччині (55), Дніпропетровщині (30) та Миколаївщині (12). З них майже всі пов’язані з використанням РЕЗ радіотехнології широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет).

Також фахівцями підприємства виявлено та усунено дію 14 джерел радіозавад.

За період з 15 по 21 травня спеціалісти УДЦР підготували 2 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 408 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  1073 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 640  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку фахівці провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 15682 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Крім того, спеціалістами УДЦР складено 84 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За минулий тиждень до реєстру внесено 2653 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами  41  випробування продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search