Майже усі порушення зафіксовано в мережі мобільного зв’язку.

У період з 13 по 19 березня фахівці УДЦР підготували 13 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1099 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  2182 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 832 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділи радіочастотного моніторингу УДЦР виявили 215 порушень користування радіочастотним ресурсом України. З них 54недотримання умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, виданих УДЦР, 161 порушення стосувалося експлуатації незаконно діючих пристроїв.

 Найбільше фактів порушень зафіксовано на Вінниччині (56), Дніпропетровщині (30), Хмельниччині (28) та Полтавщині (20).

Також за цей період фахівці структурних підрозділів усунули 91 порушення користування радіочастотним ресурсом, здійснених раніше. Значну роботу з цих питань зроблено на Рівненщині (17), Полтавщині (15), а також на Житомирщині (12).

За минулий тиждень спеціалістами УДЦР складено 78 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями Центру з сертифікації підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 49 випробувань продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search