Спеціалісти Українського державного центру радіочастот на минулому тижні – протягом 5-11 березня – оформили та видали користувачам частотного ресурсу 3 тис. 57 дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ) централізованого присвоєння і 1 тис. 357 дозволів – децентралізованого присвоєння.

Як зазначають фахівці, така кількість наданих дозволів на користування радіочастотним ресурсом України зумовлена продовженням ліцензій операторам зв’язку.

Також підрозділи радіочастотного моніторингу УДЦР виявили та усунули понад 160 випадків використання суб’єктами господарювання радіоелектронних засобів (РЕЗ) без дозвільних документів, що є порушенням закону «Про радіочастотний ресурс України».

Найбільше незаконно діючих пристроїв зафіксували у Дніпропетровській – 104 і Полтавській – 29 областях.

З метою дотримання законодавства України про радіочастотний ресурс, просимо повідомляти про факти порушень користування радіочастотним ресурсом, у тому числі з використанням радіотехнології 4G до отримання операторами відповідних ліцензій та дозволів на експлуатацію, за номером (044) 422-85-85.

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР в період з 05 по 11 березня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/03/Zvit-5.03-11.03.pdf

 

14 березня 2018

Start typing and press Enter to search