Також за минулий тиждень фахівці УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 350 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв і 1200 дозволів на експлуатацію РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили    12397 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 89 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 24 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 74 незаконно діючих пристроїв.

У звітному періоді виявлено 98 порушень та усунено з урахуванням виявлених у попередніх періодах – 218.

Найбільше порушень на минулому тижні виявлено у Київській області – 27, Житомирській – 17 та Хмельницькій області – 16.

Із усунених у звітному періоді 218 порушень найбільше приведено РЕЗ у відповідність до вимог чинного законодавства у Київській області – 54.

Спеціалістами УДЦР складено 106 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 28 серпня по 03 вересня до бази даних внесено 521 міжнародний ідентифікатор.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 48 видів продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search