У м. Люксембург (Велике Герцогство Люксембург) відбулося перше засідання Робочої групи СЕПТ з питань нумерації та мереж (РГ NаN), на яке прибули 42 делегати з 28 країн Європи.

 

Від України в заході брали участь заступник начальника Українського державного центру радіочастот Андрій Кудрицький та представник управління аналізу і міжнародної взаємодії УДЦР Тетяна Міхеєва.

 

Учасники засідання розглянули проект довгострокової стратегії розвитку нумерації, розрахованої до 2020 року, а також затвердили низку рішень, рекомендацій та звітів, що пов’язані з діяльністю Європейського інституту стандартів телекомунікацій (ЕTSI) та Дослідної комісії (2) Міжнародного союзу електрозв’язку.

 

Як відзначив Андрій Кудрицький, участь нашої делегації у засіданні дала нам чимало корисного.

 

– Ми, в першу чергу, – зазначив він, – як кажуть, отримали з перших рук інформацію щодо порядку використання та надання номерного ресурсу в європейських країнах. Крім того, нам вдалося включити інформацію щодо використання діапазонів коротких номерів 111, 115 і 117 (WG NaN(2010)017) в опитувальник (РГ NаN).

 

Під час засідання українські фахівці також поінформували іноземних гостей про заходи першого та другого етапів реалізації Плану переходу на перспективну систему нумерації в Україні.

 

Участь України в діяльності цієї Робочої групи дозволить використати отриманий досвід при розробці нових та при внесенні змін і доповнень до існуючих нормативно-правових документів з питань нумерації та мереж, а також застосовувати нові напрацювання у виробничій діяльності Українського державного центру радіочастот.

Start typing and press Enter to search