Серед нагороджених – директор з питань радіочастотних присвоєнь УДЦР Євген Мирзаков та начальник сектору технічного радіоконтролю радіоелектронних засобів стільникового зв’язку відділу мобільного радіочастотного моніторингу департаменту радіочастотного моніторингу та забезпечення автоматизованої системи радіочастотного моніторингу Володимир Шмідке.

Фахівців відзначено Грамотою Верховної Ради України та Подякою Прем’єр-міністра України відповідно, за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері зв’язку та інформатизації, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм та з нагоди Дня Соборності України.

Євген Мирзаков працює на підприємстві понад 15 років. Завдяки зусиллям спеціаліста в УДЦР запроваджено Систему управління радіочастотним спектром на базі програмного забезпечення ICS manager та ICS telecom, удосконалено процес опрацювання дозвільних документів на експлуатацію радіозасобів цифрового стільникового радіозв’язку IMT-2000/UMTS/3G. За участю директора здійснені важливі роботи щодо дослідження стану розподілу радіочастотного ресурсу України і розробки пропозицій щодо впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління (4G/LTE), присвоєнь радіочастот під час проведення в Україні міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

 

Більше 10 років  на підприємстві Володимир Шмідке начальник сектору технічного радіоконтролю РЕЗ стільникового зв’язку відділу мобільного РЧМ департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ. Фахівець брав безпосередню участь у проведенні робіт із забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів у прикордонних районах країни, забезпечуючи виконання міжнародних зобов’язань з боку України. Був учасником оперативної групи радіоконтролю під час підготовки та проведення заходів пісенного конкурсу Євробачення 2017, забезпечивши беззавадову роботу майже 800 радіозасобів організаторів конкурсу.

 

26 лютого 2018

Start typing and press Enter to search