Днями у Варшаві (Республіка Польща) завершилося засідання Північно-східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (NEDDIF), у якому брали участь й фахівці Українського державного центру радіочастот.

В рамках форуму технічні експерти УДЦР провели двосторонні  координаційні зустрічі з представниками адміністрацій зв’язку Польщі, Словаччини та Угорщини.

За словами керівника української делегації заступника директора департаменту радіослужби держпідприємства Дмитра Проценка, основний наголос у переговорах зроблено на забезпеченні перепланування мереж цифрового наземного телевізійного мовлення (ЦНТВМ) стандарту DVB-T2 в смузі радіочастот 470 – 694 МГц з метою вивільнення смуг радіочастот 790 – 862 МГц і 694 – 790 МГц (так звані І і ІІ “цифрові дивіденди”) для впровадження в майбутньому мереж технології LTE.

За результатами зустрічей були укладені двосторонні технічні домовленості з адміністраціями зв’язку Польщі, Словаччини та Угорщини стосовно координації  присвоєнь  радіочастот та нових  виділень радіочастот для ЦНТВМ західних областей України в смузі радіочастот 470 – 694 МГц.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search