На виконання замовлення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та Міністерства інформаційної політики України фахівці УДЦР провели розрахунки трьох частот та погодили можливість їх використання з центральним радіочастотним органом спеціальних користувачів.

За позитивними результатами розрахунків УДЦР надав висновки щодо електромагнітної сумісності передавачів, які дозволяють Концерну РРТ розповсюджувати програми ГО «Громадське радіо» з радіостанцій у містах Волноваха, Красноармійськ та Краматорськ на частотах: 103,8 МГц, 99,6 МГц та 103,2 МГц.

За словами начальника відділу радіомовної служби Департаменту радіослужби УДЦР Олександра Бондаренка, фахівці структурного підрозділу також завершили низку додаткових робіт з підготовки відповідних висновків і для РЕЗ телевізійного мовлення.

Слід зазначити, що нещодавно працівники УДЦР прорахували відповідні частоти для передавального обладнання на Чернігівщині. Як наслідок – понад 120 тисяч мешканців Корюківського, Семенівського, Новгород-Сіверського та інших районів області були охоплені українським мовленням, що в свою чергу послабило негативний інформаційний вплив з боку Російської Федерації.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search