Сьогодні, 11 грудня, у Варшаві розпочав роботу Північно-Східний форум з імплементації цифрового дивіденду (NEDDIF). У статусі спостерігачів у заході NEDDIF приймають участь й фахівці департаменту радіослужби Українського державного центру радіочастот.

На NEDDIF члени делегацій країн-учасниць продовжать розпочатий на попередніх заходах процес щодо перепланування мереж цифрового наземного телевізійного мовлення (ЦНТВМ) стандарту DVB-T2 в смугу радіочастот 470 – 694 МГц з метою вивільнення смуг радіочастот 790 – 862 МГц і 694 – 790 МГц (так звані І і ІІ “цифрові дивіденди”) для впровадження в майбутньому мереж технології LTE.

В рамках форуму фахівці УДЦР проведуть двосторонні координаційні зустрічі щодо запланованих присвоєнь радіочастот з представниками адміністрацій зв’язку Республіки Польща, Словацької Республіки та Угорщини для забезпечення перепланування мереж ЦНТВМ у смузі радіочастот 470-694 МГц в Україні.

Нагадаємо, що Північно-Східний форум з питань впровадження цифрового дивіденду (North Eastern Digital Dividend Implementation Forum – NEDDIF) у 2011 році утворили адміністрації зв’язку Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі та Словацької Республіки. До участі в засіданнях NEDDIF регулярно запрошуються технічні експерти з Білорусі, Данії, Республіки Молдова, Швеції та України.

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search