В Женеві, в штаб-квартирі Міжнародного союзу електрозв’язку відбувся Всесвітній семінар з питань радіозв’язку Бюро радіозв’язку МСЕ.

На захід прибули 450 спеціалістів з 99 країн світу. Делегація Українського державного центру радіочастот на чолі з начальником управління науково-методичного забезпечення Володимиром Корсаком брала участь у роботі семінару як повноправний член Сектору радіозв’язку МСЕ (МСЕ-R).

В ході семінару учасники ознайомилися з регуляторними принципами координації наземних та супутникових служб радіозв’язку, а також пройшли навчальний курс з вивчення програмного забезпечення Бюро радіозв’язку, яке застосовується адміністраціями для проведення адміністративних та технічних експертиз.

У процесі навчання українські фахівці дізналися про узагальнену структуру та призначення елементів програмного забезпечення, підходи до проведення технічної експертизи супутникових мереж, технічні аспекти координації земних станцій, особливості проведення розрахунків електромагнітної сумісності тощо.

Проте головний акцент був зроблений на проведенні практичних занять. Учасники семінару відпрацювали питання, що стосувалися нотифікації космічних та земних станцій, проведення технічної експертизи супутникових мереж радіомовної супутникової служби, технічної допомоги на етапі координації супутникових мереж, практичного використання програмного забезпечення TerRaQ, процедур розгляду відповідних заявок тощо.

— Отримані в ході семінару знання, обмін думками та досвідом з колегами сприятимуть підвищенню ефективності виробничого процесу УДЦР, — сказав Володимир Корсак.

Start typing and press Enter to search