На запрошення Міністерства науки, інформаційно-комунікаційних технологій та перспективного планування Республіки Корея представники УДЦР приймуть участі у навчанні на міжнародному інтегрованому курсі з ІКТ за напрямом ”Стратегія управління радіочастотним спектром”.

Відповідно до програми навчального курсу, українські фахівці ознайомляться з досвідом Республіки Корея щодо загальних принципів управління радіочастотним спектром, процедурами, які застосовуються державними органами при здійсненні частотних присвоєнь РЕЗ різних радіотехнологій, а також обміняються інформацією з колегами щодо поточного стану та тенденцій розвитку управління спектром в країнах-учасницях навчального курсу.

В ході навчання передбачено також відвідування експозиції корейських виробників ІКТ обладнання, що будуть демонструватись під час Повноважної конференції Міжнародного союзу електрозв’язку 2014 року у м. Пусан.

Українські фахівці сподіваються, що обмін досвідом з іноземними спеціалістами, дозволить їм отримати корисну інформацію, яку буде використано у виробничій діяльності УДЦР, пов’язаній з присвоєнням радіочастот, підготовкою висновків, оформленням дозволів, радіочастотним моніторингом тощо.

Курс навчання триватиме з 11 по 24 жовтня 2014 року.

 

Для довідки

MSIP_logo

Міністерство науки, інформаційно-комунікаційних технологій та перспективного планування Республіки Корея (MSIP) відповідає за формування та реалізацію політики у сфері управління радіочастотним ресурсом.

MSIP проводить міжнародні навчальні курси з питань ІКТ з 1998 року. За цей період в курсах брали участь понад 4000 спеціалістів з усього світу.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search