У м. Крістіансенд, Норвегія, відбулося 14 засідання Робочої групи СЕПТ з питань нумерації, присвоєння імен та адрес. В його роботі взяли участь 32 представника від 28 країн Європи – членів СЕПТ.

 

Делегатами від України були заступник начальника Українського державного центру радіочастот з IT – технологій Андрій Кудрицький та фахівець відділу міжнародного радіочастотного менеджменту УАМВ УДЦР Тетяна Міхеєва.

 

Основну увагу на форумі зосередили на питаннях гармонізації європейських коротких кодів (HESC), зокрема у мережах рухомого та фіксованого зв’язку. А також тих, які стосувалися нумерації послуг, що базуються на SMS, MMS і USSD та міжнародних вхідних послугах щодо роумінгу та щодо передачі мови з використанням IP – протоколів та служб.

 

Крім того, обговорили нову регуляторну структуру ЕСС (Комітет з електронних комунікацій) та заслухали звіти робочих органів, що пов’язані з діяльністю ETSI та ДГ 2 МСЕ.

 

Участь української делегації у засіданні Робочої групи СЕПТ з питань нумерації, присвоєння імен та адрес, як зазначив Андрій Кудрицький, дала можливість отримати корисну інформацію з актуальних питань використання та надання номерного ресурсу.

 

– Інформацію буде враховано під час розробки змін та доповнень до існуючих нормативно-правових документів з питань нумерації, присвоєння імен та адрес, – додав заступник начальника УДЦР.

 

Наступне засідання цієї Робочої групи відбудеться у квітні 2010 року у Вільнюсі (Литва).

Start typing and press Enter to search