Відповідно до плану підготовки фахівців філій Українського державного центру радіочастот (УДЦР) на підприємстві проведено заняття щодо користування  портативним аналізатором спектру Anritsu (MS2724B Spectrum Master), який використовується для радіочастотного контролю та вимірювань параметрів РЕЗ.

 

До теоретичних та практичних занять залучалися фахівці філій підприємства, які отримали комплекти вимірювальної техніки для виконання робіт з цього напрямку.

2010-vzr-01

Перед учасниками навчань виступили фахівці управління радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв (ВП) УДЦР.

З доповіддю на тему: “Вимоги законодавства з питань проведення вимірювань параметрів РЕЗ наявними у філіях засобами вимірювальної техніки” виступив начальник відділу застосування РЕЗ та ВП управління РЕЗ та ВП (УРЗП) В’ячеслав Гоненко.

З особливостями використання аналізаторів спектру при проведенні робіт з вимірювання параметрів РЕЗ учасників навчання ознайомив начальник сектору приймальних випробувань операторів телекомунікацій відділу застосування РЕЗ та ВП Ростислав Бундюк.

Велике практичне значення при роботі з вимірювань РЕЗ мали питання  ведення обліку протоколів вимірювань та інструментальної оцінки, порядку складання протоколів, особливостей вимірювань параметрів РЕЗ, а також аналізу отриманих результатів згідно з визначеними стандартами і нормами. Зазначені питання компетентно розкрили спеціалісти УРЗП Володимир Кондратенко та Олександр Шепель.

2010-vzr-02

У навчальному процесі фахівців філій УДЦР брали участь спеціалісти ТОВ “Техенком”, яке є постачальником портативного аналізатора спектру Anritsu (MS2724B Spectrum Master) і одночасно представником виробника.

Представники виробника ґрунтовно розповіли про технічні характеристики, будову, принципи роботи портативного аналізатора спектру Anritsu типу MS2724B Spectrum Master. Також на практиці продемонстрували деякі його особливості, пов’язані з калібруванням та  підключенням до об’єктів вимірювання і вимірювальних антен аналізатора спектру Spectrum Master.

2010-vzr-03

Після закінчення навчання представники ТОВ “Техенком” провели  підсумкову перевірку знань працівників філій УДЦР. За результатами іспитів вони отримали сертифікат про проходження навчання щодо користування портативним аналізатором спектру Anritsu.

Start typing and press Enter to search