Працівники Західної та Північно-східної філій Українського державного центру радіочастот допомогли відновити зв’язок на Рівненщині та Луганщині. Із заявками про пошук джерел завад для базових станцій нещодавно звернулися оператори мобільного зв’язку.
У Рівненській області, складнощі виникли у мешканців с. Верба, в Луганській – міста Старобільськ.
Фахівці УДЦР Рівненського обласного відділу Західної філії встановили, що джерело завади – технічний засіб, так званий, репітер, який використовувався для підсилення сигналу мобільного Інтернету. На вимогу УДЦР підсилювач від мережі відключили.
Також оперативно вдалося вирішити схожу проблему фахівцям Луганського обласного відділу Північно-східної філії. Про точне місце знаходження незаконно діючого пристрою поінформували Департамент державного нагляду НКРЗІ та Управління СБУ в Луганській області.
Дані про несанкціоноване втручання в роботу мереж електрозв’язку та блокування інформації внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1.ст.361 Кримінального Кодексу України. Правоохоронні органи проводять подальші слідчі дії.
Радимо користувачам радіочастотного ресурсу працювати в правовому полі. Звертаємо увагу, що отримати дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу простіше та швидше, ніж потім вирішувати проблеми конфіскації обладнання, штрафів та моральних збитків.

 

01 лютого, 2018

Start typing and press Enter to search