В Українському державному центрі радіочастот відбулася виробнича нарада з організації та забезпечення проведення заходів з питань технічного радіоконтролю радіоелектронних засобів широкосмугового радіо доступу (ШСД).

2013-12-09_01

 

Захід проводили з метою підвищення результативності виконання завдань стосовно виявлення та припинення роботи РЕЗ, які працюють з порушенням вимог чинного законодавства України.

На нараду прибули керівники та фахівці підрозділів радіочастотного моніторингу філій УДЦР. Головував на заході заступник начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко.

2013-12-09_02

Розпочинаючи нараду, він відзначив, що це зібрання спеціалістів є чудовою нагодою поспілкуватися для того, щоби обговорити шляхи розв’язання нагальних проблем, обмінятися передовим досвідом. У подальшому Володимир Титаренко дав детальну оцінку діяльності філій з виявлення та припинення функціонування незаконно діючих пристроїв ШСД та роз’яснив основні вимоги нормативних документів.

2013-12-09_03

Перед присутніми також виступив заступник начальника управління координації державного нагляду ДДН НКРЗІ Василь Гуда. Він акцентував увагу на стані та шляхах удосконалення порядку взаємодії органів державного нагляду у сфері телекомунікацій, правоохоронних органів та філій УДЦР стосовно проведення заходів із припинення роботи незаконно діючих пристроїв.

2013-12-09_04

Значна частина часу була присвячена обміну між учасниками наради досвідом з організації та забезпечення проведення заходів технічного радіоконтролю РЕЗ ШСД та налагодження взаємодії з членами координаційних комісій з питань запобігання, виявлення та припинення порушень у галузі зв’язку.

Згідно з програмою заходу, проведені показові заняття щодо застосування нових сучасних програмно-апаратних комплексів радіомоніторингу при виконанні заходів з технічного радіоконтролю РЕЗ.

2013-12-09_05

Заступник начальника УДЦР Володимир Титаренко відзначив, що під час наради між її учасниками відбулася змістовна професійна розмова, і наголосив, що отримані знання та навички сприятимуть успішному вирішенню завдань з виявлення та припинення роботи незаконно діючих пристроїв.

Start typing and press Enter to search