В м. Сари-Ой (Республіка Киргизстан) завершилося перше засідання Робочої групи з радіомовлення при Комісії РСЗ з регулювання використання радіочастотного спектру та супутникових орбіт. У заході брали участь делегації адміністрацій зв’язку Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Російської Федерації та України. Нашу країну представляли фахівці управління радіочастотних присвоєнь Українського державного центру радіочастот.

2012-09-20

В ході засідання члени Робочої групи країн-учасниць РСЗ поділилися планами впровадження наземного цифрового телевізійного мовлення стандарту DVB-T/H, обмінялися інформацією щодо результатів проведення координації частотних присвоєнь між країнами-учасницями РСЗ та іншими державами.

Був також доопрацьований проект Угоди між адміністраціями зв’язку країн-учасниць РСЗ з координації частотних присвоєнь, які раніше використовувалися в загальних синхронних мережах в діапазонах 148,5-283,5 кГц, 526,5-1606,5 кГц, для застосування їх в незалежному режимі роботи та модифікації Плану «Женева, 1975».

Крім того, здійснено аналіз потреб радіомовної служби АЗ РСЗ для впровадження перспективних технологій, включаючи використання смуг частот 649-790 МГц та 790-862 МГц, а також проведено оцінку можливих втрат радіочастотного спектру для радіомовної служби, з урахуванням розгляду перспектив використання цих смуг частот для рухомої служби.

За інформацією, яку надали наші спеціалісти, захід був корисним. Його учасники обмінялися думками та планами з широкого кола питань, пов’язаних з впровадженням цифрового наземного телевізійного мовлення.

Start typing and press Enter to search