Стажування майбутніх фахівців та проведення практик є однією з форм співпраці УДЦР з навчальними закладами

 

В УДЦР триває практика студентів Інституту аеронавігації Національного авіаційного університету, яка проходить в структурних підрозділах Департаменту радіочастотного моніторингу. Не випадково, що саме цей департамент став базовим для підготовки майбутніх спеціалістів з радіоконтролю, адже за оцінкою експертів, відомча система радіомоніторингу відповідає кращому світовому рівню і вважається однією з найефективніших.

Як повідомила в коментарі прес-службі УДЦР начальник відділу персоналу Галина Голованова, практика проходить відповідно до укладених договорів з вищими учбовими закладами. Залучення студентів до практик та стажувань на підприємстві є досить важливим питанням для їх професійного зростання.

Опановувати нову для них професію допомагають фахівці центрального офісу, які мають за своїми плечима величезний практичний досвід з виявлення та припинення дії недозволених до використання РЕЗ. Практикантам не тільки розповідають про можливості підрозділів з пеленгування, визначення місця знаходження джерел радіовипромінювань, але й допомагають на практиці застосовувати сучасні мобільні станції радіоконтролю різних типів, проводити інструментальну оцінку параметрів радіовипромінювання з використанням аналізаторів спектру передових світових виробників.

«Для здібних, активних студентів, які завжди відповідально ставляться до своєї роботи та готові до самовдосконалення, двері в УДЦР відкриті. Кожний з них може стати частиною нашої команди», – наголосила Галина Голованова.

Для довідки
Український державний центр радіочастот є одним з провідних вітчизняних підприємств галузі зв’язку в Україні, де постійно відбуваються технічні, організаційні та економічні перетворення. Трудовий колектив складають досвідчені, висококваліфіковані спеціалісти з усіх напрямів галузі телекомунікацій, які акумулюють досвід радіочастотного менеджменту. Понад 80% працівників мають вищу освіту. Серед них 19 кандидатів наук та один доктор технічних наук.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search