З метою вивчення стану справ на місцях та підвищення ефективності діяльності регіональних філій в Українському державному центрі радіочастот сплановано низку заходів щодо надання практичної допомоги  співробітникам філій.

 

2010-vv-01Одним з таких кроків стало відрядження до Житомирської та Хмельницької філій заступника начальника УДЦР з питань ІТ- технологій Андрія Кудрицького та фахівців управління телекомунікацій – начальника сектору забезпечення вимірювань телекомунікацій відділу вимірювань Івана Папки та інженера сектору вимірювань телекомунікаційних мереж Дмитра Мінєнкова.

 

Спеціалісти УТК вивчали якість відпрацювання планів та звітної документації, схеми побудови телекомунікаційних мереж міст та областей, організацію роботи з операторами телекомунікацій відповідно до укладених договорів на виконання робіт з вимірювання ТМЗК тощо.

 

Проте, основний час, відведений на роботу в регіонах, фахівці УДЦР використали на надання практичної допомоги співробітникам філій в проведенні вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж загального користування на технічних майданчиках операторів телекомунікацій. Крім того, в процесі опрацювання сесій приладу аналізатору сигналізацій телекомунікаційних систем та станційних роздруківок, вивчені маршрути проходження міжнародного телефонного трафіку. За результатами вимірювань на мережах операторів телекомунікацій складені відповідні протоколи.

 

- На наш погляд, – зазначив Іван Папка, – проведена робота мала позитивний результат. Ми поділилися з колегами досвідом роботи, допомогли їм отримати певні навички з організації та порядку проведення вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж. Розглянули також проблемні питання та шляхи реалізації завдань, визначених керівництвом УДЦР на 2010 рік.

Start typing and press Enter to search