З метою підвищення ефективності діяльності регіональних філій ДП „Український державний центр радіочастот” у 2009 році, в структурних підрозділах УДЦР сплановано ряд заходів щодо надання фахової допомоги  їх співробітникам.

 

В рамках реалізації цього плану група спеціалістів відділу вимірювань управління телекомунікацій Центру у складі заступника начальника відділу Леоніда Суховського та провідного інженера Андрія Моспаника працювала у Сумській філії УДЦР.

 

Серед питань, на які вивчалися – якість відпрацювання плануючих та звітних документів філії, виконання план-графіку вимірювань телекомунікаційної мережі загального користування (ТМЗК) у 2009 році, ведення організаційної роботи з операторами телекомунікацій стосовно укладання договорів на виконання робіт із вимірювання ТМЗК.

 

Проте, більшість часу, відведеного на вивчення стану справ, фахівці Центру використали на надання допомоги співробітникам регіональної філії в проведенні вимірювання телекомунікаційної мережі загального користування міста.

 

Під час робіт, представники УДЦР мали також змогу вивчити стан дотримання операторами телекомунікацій міста вимог керівних документів у сфері телекомунікацій щодо порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

 

За словами керівника групи Леоніда Суховського, певна частина перевірених суб’єктів ринку не дотримуються у діяльності вимог нормативно – правових документів, зокрема Закону України „Про телекомунікації”.

 

– Нам довелося звернути увагу відповідальних осіб на порушення законодавства України у сфері зв’язку й обговорити питання щодо недопущення їх в майбутньому, – додав представник УДЦР.

 

В цілому проведена робота мала позитивний результат. Фахівці відділу вимірювань поділилися з колегами досвідом роботи, допомогли їм отримати певні навички з організації та порядку проведення вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж. Розглянули також проблемні питання та шляхи реалізації завдань, поставлених керівництвом УДЦР на 2009 рік.

 

Начальник управління телекомунікацій Михайло Матяшенко підкреслив, що робота відділу вимірювань з надання фахової допомоги в Сумській філії не є одноразовою акцією. Вона і надалі буде проводитися в усіх регіонах України”.

Start typing and press Enter to search