30 серпня 2011 року з фахівцями Житомирської, Кіровоградської, Черкаської, Закарпатської та Хмельницької філій УДЦР представники ТОВ “Техенком” провели заняття, під час яких відпрацьовувалися навички у користуванні портативним аналізатором спектру Anritsu типу MS2724C Spectrum Master. На заняттях використовували засоби вимірювальної техніки та зразки РЕЗ.

 

Сучасне обладнання придбано УДЦР для зазначених філій відповідно до планів розвитку підприємства та організаційно-технічних заходів щодо впровадження нової техніки. Філії вже з початку вересня поточного року використовуватимуть це обладнання у плановій роботі.

 

Захід підготовлено і проведено відділом застосування РЕЗ та ВП управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв УДЦР.

 

Для довідки:

 

Одним з основних завдань відділу застосування РЕЗ та ВП (далі – ВЗР) є участь у проведенні приймальних випробувань РЕЗ та ВП на місці експлуатації, а також участь в натурних і тестових випробуваннях РЕЗ операторів телекомунікацій та технологічних користувачів.

 

Рівень оснащення ВЗР обладнанням на сьогодні дозволяє виконувати роботи з інструментальної оцінки параметрів випромінювання РЕЗ і вимірювання параметрів РЕЗ у діапазоні частот, виділених для загальних користувачів РЧР (від 9 кГц до 43 ГГц) за всіма радіотехнологіями, які впроваджені на цей час на території України. Відділ фактично має статус вимірювальної лабораторії з унікальними правами на здійснення вимірювання потужності, частоти випромінювання, ширини смуги частот, позасмугового та побічного випромінювання, девіації та зміщення частоти тощо.

Start typing and press Enter to search