Із  11 по 15 грудня, у м. Ризі (Латвійська Республіка) проходитимуть 7 засідання Експертної робочої групи з питань використання спектру (SEWG) Мережі регуляторних органів електронних комунікацій країн Східного партнерства та 3 засідання Чорноморського форуму з імплементації цифрового дивіденду (BSDDIF).

До процесу перепланування радіочастот для цифрового наземного телевізійного мовлення (ЦНТВМ) у діапазоні УВЧ та відповідної координаційної діяльності в рамках SEWG та BSDDIF, залучено технічних експертів УДЦР, яких очолює Дмитро Проценко – заступник директора  Департаменту радіослужби, голова BSDDIF.

Під час  засідань наші фахівці нададуть експертну підтримку делегації НКРЗІ, проведуть консультації з делегаціями Грузії, Республіки Молдова та Румунії щодо погодження пропозицій УДЦР із взаємної сумісності частотних присвоєнь (ЦНТВМ) для південної частини України у смузі  радіочастот 470-694 МГц для майбутнього узгодження між адміністраціями зв’язку змін до частотного Плану GE06D без подальшого використання  смуг радіочастот I-го та II-го  «цифрових дивідендів».

Також обміняються досвідом із колегами країн Східного партнерства – Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та ЄС – Німеччини, Румунії, Латвії з питань координаційної діяльності щодо перепланування радіочастотного ресурсу  у смузі радіочастот 470-862 МГц.

 

 

12 грудня 2018

Start typing and press Enter to search