У м. Мінськ, Республіка Білорусь, відбувається 8-е засідання Експертної робочої групи з питань використання спектру (SEWG) Мережі регуляторних органів електронних комунікацій країн Східного партнерства.

У міжнародному заході також беруть участь троє фахівців департаменту радіослужби Українського державного центру радіочастот, які постійно залучаються у статусі експертів до досліджень SEWG, пов’язаних із забезпеченням процесу перепланування радіочастот для цифрового телевізійного мовлення в діапазоні УВЧ, враховуючи впровадження системи Міжнародного рухомого електрозв’язку у смугах радіочастот 790-862 МГц і 694-790 МГц.

Серед основних завдань фахівців держпідприємства – надання експертної підтримки  делегації НКРЗІ з питань  координаційної діяльності щодо перепланування радіочастотного ресурсу, а також обмін досвідом з експертами інших країн-учасниць заходу (Азербайджан, Білорусь, Великобританія, Вірменія, Грузія, Латвія, Литва, Молдова, Польща, Румунія та Швейцарія).

Також спеціалісти УДЦР братимуть участь у роботі підгрупи з пошуку технічних рішень, що сприятимуть впровадженню систем рухомого електрозв’язку у смугах I та II цифрових дивідендів.

Засідання експертної групи триватиме до 12 квітня 2019 року.

 

11 квітня 2019

Start typing and press Enter to search