Сьогодні у м. Прага, Чеська Республіка, розпочалося 58 засідання Проектної групи 1 Комітету з електронних комунікацій Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).

         Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України погодила участь у заході фахівцям Українського державного центру радіочастот  – раднику генерального директора з питань радіочастотних присвоєнь Анатолію Тичинському та заступнику директора департаменту радіослужби  Дмитру Проценку.

      На засіданні планується представити проект внеску Адміністрації зв’язку України, підготовлений УДЦР, “Пропозиції до робочого документу щодо прикордонної координації мобільних/фіксованих мереж зв’язку з системами повітряної телеметрії  у смузі частот 1429-1518 МГц».

      Українські фахівці спільно з іноземними колегами також візьмуть участь у обговоренні пропозицій країн Європи стосовно можливих шляхів вирішення відповідних пунктів Порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19), пов’язаних з впровадженням систем ІМТ 5-го покоління (5G) та створенням інфраструктури Інтернету речей і широкосмугового міжмашинного зв’язку.

      Окрім того, учасники розглянуть низку пропозицій щодо перегляду Рекомендацій СЕПТ з прикордонної координації радіочастот для систем ІМТ 4-го покоління (4G), а також здійснюватимуть підготовку проектів Рішень Рекомендацій і Звітів ЕСС, проектів Загальноєвропейських пропозицій на ВКР-19, внесків від СЕПТ до робочих груп Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку з питань впровадження систем 4G/5G.

16 квітня 2018

Start typing and press Enter to search