Також  підрозділи радіочастотного моніторингу за цей період зафіксували 40 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та 98 незаконно діючих пристроїв.

Найбільше фактів з ознаками порушення законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом виявлено на Київщині (52), Дніпропетровщині (33) та Донеччині (16).

Фахівці УДЦР підготували 13 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 56 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  148 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1132 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6542 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Спеціалістами УДЦР складено за минулий тиждень 76 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За цей період до бази даних внесено 1347 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 42 випробування, видано заявникам 11 сертифікатів відповідності.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search